Brooke Koepka zvíťazil v USA - víťazný v druhom významnom turnaji golfu roku 2017

Obsah:

On to urobil! Brooks Koepka bojoval cez drvivé finálové kolo v Erin Hills, WI, aby sa stal 2017 US Open šampión. Máme podrobnosti o jeho neuveriteľnej výhre.

Všetky krupobitie Brooks Koepka ! Prebojoval sa štyrmi dňami neuveriteľne tvrdej hry, aby si získal nárok na titul šampióna US Open v roku 2017. Bol to ťažký deň hrania cez záverečné kolo 18. júna v Erin Hills v štáte WI a nakoniec sa 27-ročný hráč po skončení hry ocitol na vrchole rebríčka. Toto je jeho prvé víťazstvo na významnom turnaji, čo dokazuje, že hráč na 22. mieste na svete je teraz jednou z najelitnejších hviezd profesionálneho golfu.

Jeho posledné kolo päť pod pomohlo zabezpečiť jeho miesto v golfovej histórii, keď skončil s pozoruhodnými šiestimi vtáčikmi a jedným bogeym, ktorý skončil na turnaji pod 16 rokov. Jeho skóre sa spája v Severnom Írsku s víťazstvom Rory McIlroyovej za rok 2011 za najnižšie skóre, ktoré sa rovnalo histórii US Open. Keď sa Brooks Rory a Jason Day (29) 16. júna po katastrofálnom otvorení dvoch kôl rozrezali, veci sa pre Brooksa trochu zjednodušili. Rory je druhým najlepším hráčom na svete a Jason je číslo tri, takže bolo šokom, keď ich obaja šli domov tak skoro.

32- ročný najlepší hráč na svete Dustin Johnson dúfal, že sa zopakuje na majstrovstvách US Open, ale mal nejakú konkurenciu skoro, keď sa 28- ročný Rickie Fowler stal dominantným hráčom v turnaji. Rodák z Kalifornie nikdy nezískal majora a hľadal jeho prvú šancu na držanie jednej z veľkých štyroch trofejí golfu nad hlavou. V apríli bol Dustin veľmi obľúbený, aby vyhral Masters, ale musel sa ukloniť po schodoch na schodoch v jeho požičovni a zranení chrbta v predvečer turnaja. S US Open je ďalší major na okruhu, mal veľa čo dokázať. Znovu sa stal otcom, keď začiatkom týždňa snúbenca Paulina Gretzky (28) porodila druhého syna páru 13. júna. Nakoniec to nebol ani deň Rickieho alebo Dustina, keď Brooks prevzal US Open.

Brooks Koepka má US Open a priateľku. Ako sa volá, bude nesprávne

na dlhú dobu. pic.twitter.com/famdARRu9d

- Brad Galli (@ BradGalli) 19. júna 2017

, pošlite vaše blahoželania Brooksovi v našich komentároch. Ste radi, že vyhral US Open?