Chelsea Vs. Leicester City Live Stream: Sledujte online Premier League Clash

Obsah:

Premier League je späť! Po krátkej prestávke budú futbalové ikony Chelsea pokračovať v hľadaní titulu tým, že budú čeliť obhajcom majstrov Leicester City 15. októbra. Bude to divoké, keď sa tieto tímy navzájom hrajú, takže kliknutím ich sledujte!

Po zabalení ďalšieho kola kvalifikácií na majstrovstvách sveta je čas na obnovenie klubového futbalu. Fanúšikovia budú sledovať, ako sa Chelsea pokúša získať nejakú trakciu na prvom mieste Manchester City, keď sa stretne s hostiteľom Leicester City na Stamford Bridge. Porazia Bluesové brániace sa šampióny alebo budú Foxi ich dobrými hostiteľmi? Pokrytie hry je nastavené na 6:30 dop. ET, takže vyštartujte svoj deň vzrušujúcou športovou akciou.

Futbaloví fanúšikovia si môžu vychutnať raňajky (alebo neskoré nočné občerstvenie) s nejakým športovým svedomím oficiálneho live streamu NBC Sports (po vstupe do informácií o kábli) KLIKNITE TU, KTORÝM SA SLEDUJE CHELSEA VS. ŽIVÝ STREAM LEICETER CITY

Leicester City - najhorúcejšie kusy - pozri obrázky futbalových hviezd

Príbeh Popolušky Leicester City vyzerá byť u konca, pretože líšky sú 10 bodov za Man City. Chelsea nie je o moc lepšia, pretože v prvých siedmich sezónach získalo iba 13. Sú päť bodov za vodcom. Potom, čo v troch zo svojich posledných štyroch zápasov vyhrala, musia sa z toho vymaniť, ak chcú bojovať o titul.

[ID interakcie = “57ffaf49dc63de0d58cf2554 ″]

Blues má určitú dynamiku. Pred medzinárodnou prestávkou porazili Hull City, 2-0, keď Diego Costa pomáhal Willianovi, 27, strelil prvý gól skôr, ako Diego započítal svoj vlastný bod, podľa Yibada. Medzitým Leicester pred prestávkou bojoval s Southamptonom o 0 - 0.

Ako sa pozerať na futbalové hry Premier League bez káblov - popruhy TV skúšobná verzia zdarma

Bol to druhý priamy zápas bez víťazstva a ukazuje sa - líšky sú medzi stôl medzi Watfordom a Bournemouthom. Ak očakávajú návrat k sebe, tento zápas by radšej využili ako spôsob, ako vyvolať víťaznú sériu.

Je smutné, že Wilian nebude okolo, aby stiahol opakované predstavenie pre Chelsea. Brazílska hviezda sa vrátila domov na pohreb svojej matky po jej srdcervúcej strate rakoviny. "Všetci z futbalového klubu Chelsea posielame lásku a najhlbšiu sústrasť Willianovi a jeho rodine po absolvovaní jeho matky, " uviedol klub vo vyhlásení za ESPN. "Myslíme na teba, Willian."

Kto si myslíte, že vyhrá túto hru? Myslíte si, že Chelsea začne novú víťaznú sériu alebo Leicester City dobyje svojich nepriateľov?