Jimmy Walker vyhral majstrovstvá PGA v epickom záverečnom kole - gratulujeme

Obsah:

Bravo, dobre urobený pane! Jimmy Walker vyhral majstrovstvá PGA 2016 v záverečnom kole 67. Po štyroch vyčerpávacích kolách na dolnom ihrisku Baltusrol Golf Club v Springfielde v New Jersey, Jimmy uspel v súťaži o svoj prvý hlavný titul. Pokračujte v čítaní všetkých informácií o jeho úžasnej výhre.

Bol to neuveriteľný turnaj s mnohými menami v rebríčku lídrov. Emiliano Grillo, 23 rokov, dlhá argentínska jazdkyňa viedla smečku na začiatku turnaja. Emiliano bol pozorne sledovaný medzinárodným obsadením profesionálov svetovej úrovne. Celý víkend sa predstavenstvo snažilo doberať americký Jason Day a Robert Streb. K ďalším menám s vynikajúcimi výsledkami po prvých dňoch hry patrili Henrik Stenson zo Švédska a Martin Kaymer z Nemecka.

Kliknite sem pre fotky z amerického golfu

Nakoniec nedeľu vlastnil Jimmy. Zastrelil úžasné záverečné kolo as ľadom pretekajúcim jeho žilami vzal za sebou prudké nádeje a skončil s vynikajúcim skóre -14. V roku 2015 bol Jason Day veľkým víťazom s najnižším skóre v histórii a tento rok Jimmy dostal prácu s takmer rovnako pôsobivým skóre - dokonca aj s minuloročným víťazom (a hráčom číslo 1 na svete) končiacim hneď za ním! Tradícia uvádza, že všetci víťazi majú otvorené výzvy na návrat na turnaj po zvyšok svojich hracích dní. Môže to byť Jimmyho prvý hlavný titul, ale určite to vyzerá, že to nebude jeho posledný!

Majstrovstvá PGA, ako takmer každý iný major, neboli bez kontroverzie. Na vrchole turnaja sa úradníci museli ospravedlniť po tom, čo urobili obrovský škrípanie, čo pravdepodobne stálo jedného golfistu za jeho výhru. Colt Knost nebral ospravedlnenie PGA dobre. Colt bogeyed po prečítaní nesprávnych informácií o kolíku pre jamku v prvý deň turnaja. Och. Extra mŕtvica stačila na to, aby vytlačila Colta z tempa, a tak vynechal prvý rez. Ouch. Podľa ESPN ďalej PGA pripustil, že predložil karty s nesprávnymi informáciami o dierach. Och!

, čo si myslíte o majstrovstvách PGA 2016? Vyhral alebo dokonca skončil váš obľúbený golfista? Dajte nám vedieť, čo ste si mysleli o úžasnom veľkom turnaji!