Séria NASCAR Sprint Cup: Sledujte závod Pure Michigan 400 online

Obsah:

To by malo byť epické! Závod Pure Michigan 400 Sprint Cup oddeľuje mužov od chlapcov, keď sa začne 28. augusta o 14:00. EST. Obhajuje 44-ročný obhajca Matt Kenseth svoju korunu za kráľa Michigan International Speedway? Kliknutím sledujete živé vysielanie!

Ak si Matt myslí, že bude mať všetko svoje vlastné, príde ďalšia vec! Rival Joey Logano (26) vyhral v júni prvé preteky Sprint Cupu v Michigani, kasíne Firekeepers. Urobí všetko, čo je v jeho silách, aby urobil Mattovu prácu oveľa tvrdšou, v čom bude epická bitka o cieľovú čiaru.

KLIKNUTÍM SEM ZA ŽIVÉ STREAM

PICS: Fanoušci známych pretekárov, ktorí milujú NASCAR

Jedným z mužov, ktorý nebude závodiť, je Jeff Gordon. Legenda NASCAR, ktorá sa prihlasovala k Dale Earnhardtovi Jr., nebude k dispozícii kvôli predchádzajúcemu záväzku. Namiesto toho, keď Dale stále nebol schopný vrátiť sa na dva preteky po problémoch s otrasmi mozgu, Hendrick Motorsports povedal, že Alex Bowman ich namiesto toho bude riadiť.

Minulý rok absolvoval Matt úžasný výkon, ktorý viedol preteky na rekordných 146 kôl vrátane posledných 25, aby vyhral preteky s ľahkosťou. Kevin Harvick skončil na druhom mieste a určite bude dúfať, že v tomto kole pôjde ešte o jeden lepší Stewart-Haas Racing. Skončil na druhom mieste v 5 z posledných siedmich pretekov v Michigane, takže vie, ako perfektne vyjednávať tento okruh.

Určite to bude neuveriteľná rasa a tá, ktorej bude neuveriteľne ťažké zavolať. Veľa inteligentných peňazí však patrí Bradovi Keselowskému, ktorý bol v tejto sezóne najlepším jazdcom tým, že z aerodynamického balíka získal to najlepšie., tešíte sa na preteky série Pure Michigan 400 Sprint Cup? Dokáže Matt zopakovať svoje hrdinstvo z minulého roka? Povedzte nám, koho si myslíte, že bude víťazom!