Serena Williamsová Beats Angelique Kerberová vo finále dvojhry žien vo Wimbledone

Obsah:

Preto je Wimbledon považovaný za najlepší turnaj v tenise! Serena Williamsová a Angelique Kerberová bojovala vo finále ženských dvojhry 9. júla, ale mohla tu byť iba jedna víťazka - gratulovala Serene!

Nie je to o nič lepšie, ako vidieť 34-ročnú Serenu Williamsovú, keď priniesla svoju hru A a keď bola v plnej sile, keď čelila Angelique Kerberovej, 28 rokov, na finále Wimbledonu, keď hru dala do dvoch priamych sád, 7-5, 6-3.

Keď bol posledný bod strelený počas epického finále ženského singlu Wimbledon 9. júla, zostalo len jedno: Serena bola najvyššou víťazkou svojho siedmeho titulu Wimbledon! Ideš dievča!

Wimbledon 2016 - Fotky najzaujímavejších momentov tenisového turnaja

Toto bol epický zápas z Australian Open 2016. Po tom, čo sa v roku 2016 nepodarilo zabezpečiť kalendár Grand Slam, ktorý opustil US Open 2015 v prelomovej strate, dúfal, že v roku 2016 vyštartuje víťazstvom. Namiesto toho sa rozčuľovala Angelique, ktorý ju porazil v troch sadách, 6-4, 3-6, 6-4. Serenina smola pokračovala - a to nemyslíme Drake, 29, kliatba -, keď prehrala French Open Garbine Muguruzovi, 22 rokov.

Angelique v skutočnosti získala rozcvičku v štýle Williams predtým, ako zahrala Serenu, keď čelila Venuši Williamsovej (36) v semifinále Wimbledonu. Zatiaľ čo niektorí fanúšikovia tenisu dúfali vo finále Venus-Serena, Angelique odložila päťnásobného víťaza Wimbledonu na dve sety, 6-4, 6-4. Medzitým sa Serena pretrhla vo Wimbledone a dominovala Anastasii Pavlyuchenkovej (25), Svetlane Kuznetsovej (31) a Elene Vesninovej (29), aby sa dostala do finále.

Kým Venuša a Serena sa nestretli proti sebe počas finále ženských singlov, budú hrať 10. júla vo finále štvorhry. Po porážke Julie Goergesovej (27 rokov) a Karolina Pliskovej (24 rokov) sestry vyrazili lístok na majstrovské kolo. čeliť Timea Babos, 23, a Yaroslava Shvedova, 28.

Ste spokojní s výsledkom tohto zápasu? Chceli ste vyhrať Serena alebo Angelique?