USA Vs. Nikaragua Live Stream: Sledujte futbalový zápas Gold Cup online

Obsah:

Po tom, ako sa Martinik sotva dostal na Martinik, teraz USA preberú Nikaragu v poslednom zápase etapy skupiny Gold Cup 2017. Zápas 15. júla sa začína o 19:00 hod. ET, takže nezabudnite sledovať každú vzrušujúcu sekundu.

Spojené štáty si do značnej miery rezervovali výlet do vyraďovacích kôl. USMNT po neúspešnom lízaní proti Paname úzko porazil Martinik a vstúpil do tejto hry s Nikarague so 4 bodmi. Aj keď prehrajú, mohli by pokračovať do ďalšieho kola. Podľa ich slabého výkonu proti tímu francúzskeho regiónu by USA mohli veľmi dobre prehrať s La Azul Y Blanco. Ak si Američania chcú zaistiť svoje miesto v turnaji, mali by priviesť všetkých na štadión FirstEnergy Stadium v ​​Clevelande v štáte Ohio. Inak budú musieť sledovať zvyšky zlatého pohára od tribúrov.

Aj keď Spojené štáty neprišli so svojim najsilnejším tímom, vidieť, ako sa blížia k strate Martiniku zo všetkých tímov, bolo nepríjemné. Američania ani v prvom polčase nezískali skóre. Prvý gól hry prišiel v 54. minúte, keď Omar González (28) konečne našiel zadnú časť siete. Jordan Morris, 22, zdvojnásobil skóre pre Američanov o desať minút neskôr, ale Kevin Parsemain, 29, strelil gól, ktorý brankár Brad Guzan, 32, "mal urobiť lepšie, aby zachránil, " podľa ESPN. Kevin sa neurobil, keď strelil v 76. minúte, ktorý vyletel cez Bradovu hlavu a do siete. Jordan Morris zdvihol druhú polovicu svojej ortézy, aby prelomil kravatu 2-2. Po spojení s priechodom Gyasi Zardes, 25, Jordan vystrelil loptu, aby USA vyhral 3-2.

"Myslím, že sme to pre seba urobili naozaj ťažké." Mohli sme urobiť oveľa lepšie. To je sklamaním, skutočnosť, že sme nechali dva góly, “povedal Sports Sports Illustrated po zápase po zápase Omar Gonzalez. "Pohybujúc sa vpred, je toho veľa, z čoho sa môžeme poučiť, a som rád, že sme sa nikdy nevzdali." Ale určite existujú veci, ktoré by sme mohli vylepšiť. “Dúfajme, že tréner Bruce Arena, 65 rokov, urobil správne úpravy svojej zostavy, aby tieto„ vylepšenia “vykonal.

Spojené štáty tak mohli dostať prestávku tým, že mali Nikaragua za svojho konečného súpera. Víťazné Pinoleros najprv klesli na Martinik 0-2 a potom utrpeli 1-2 straty pre Panamu. Napriek tomu sa im podarilo skóre proti Los Canaleros, takže existuje šanca, že Nikaragua koniec tohto behu na Zlatom pohári skončí víťazstvom?

Športoví fanúšikovia môžu sledovať túto hru prostredníctvom oficiálneho spravodajstva Fox Sports (po zadaní príslušných prihlasovacích údajov). KLIKNITE TU, KTORÝM SA TÝKAJÚ SLEDOVANIA USA VS. ŽIVÝ STREAM NICARAGUA

Kto chcete vyhrať tento zápas? Myslíte si, že USA sa spoja?