USA VS. Panama Live Stream: Sledujte online zlatý zápas CONCACAF

Obsah:

USA! Tím mužov Spojených štátov začína 8. júla 2017 bežecký zápas o zlatý pohár CONCACAF v roku 2017. USMNT sa ujme Panamy v Nashvillu o 16:30 hod. ET, takže sa nalaďte, aby ste videli každý kop, blok a goooooal!

Je čas na to, aby sa futbalová federácia Severnej, Strednej Ameriky a Karibiku spojila a bojovala o zlatý pohár CONCACAF! Spojené štáty sa chystajú na šiesty zlatý pohár, zatiaľ čo Panama sa snaží zvýšiť trofej prvýkrát. Tieto dva tímy sa stretnú pre prvú hru v akcii skupiny B. Jedna strata by mohla zničiť tím z štvrťfinále, takže očakávajte, že obe strany budú hrať túto hru, akoby to bola ich posledná. Mala by to byť vzrušujúca hra, aby futbaloví fanúšikovia nemali minúť ani minútu.

USA sa budú snažiť udržať svoju dynamiku v chode. Američania dosiahli 1. júla v medzinárodnom priateľskom zápase impozantné víťazstvo nad svojimi súpermi na svetovom pohári v Ghane. Dom Dwyer, 26 rokov, zaznamenal svoj prvý gól od chvíle, keď sa stal občanom USA, pričom v 19. minúte zápasu odobral prvú krv proti africkej strane, na ESPN. USA dominovali väčšinu prvej polovice a 21- ročný Kellyn Acosta USA krátko po polovici postavil USA na 2-0. Hráč tímu Ghana Asamoah Gyan, 31, sa pokusil o rozohrávku v 60. minúte, ale útočník Al-Ahli Dubai FC nemohol viesť jeho tím k víťazstvu. USA vyhral 2-1, svoje prvé veľké medzinárodné priateľské víťazstvo nad Ghanou od začiatku súperenia na Majstrovstvách sveta v roku 2006.

"Som šialene hrdý na [Dom] a som tak šťastný za celkové víťazstvo na MNT, " uviedla 27-ročná majsterka USMWNT a dvojnásobná majsterka FIFA žien sveta Sydney Leroux, 27 rokov, o svojom manželovi Dom. „Páči sa mi skutočnosť, že sme obaja prišli do USA z iných krajín a spoločne prenasledovali naše sny a nosili hrebeň, ktorý pre nás znamená toľko. Keď skóroval, je naozaj ťažké ten pocit opísať. Len zimnica. Viem, že je to len začiatok pre neho. “

USA a Panama zdieľajú skupinu B s Nikaragua a Martinikom, karibskou ostrovnou krajinou, ktorá je technicky súčasťou Francúzska. Najlepšie dva tímy v každej skupine postupujú do vyraďovacej fázy. Keďže Martinik má populáciu menej ako pol milióna, je pravdepodobné, že táto skupina sa stane trojcestným závodom medzi USA, Nikarague a Panamou. Ak každý tím hrá navzájom iba raz v skupinovej fáze, jedna strata alebo remíza by mohla byť nakoniec fatálna. Tlak je určite stále väčší. Honduras, Kostarika, Kanada a Francúzska Guyana budú bojovať o prvé dve miesta. Skupina C vidí Mexiko, Salvádor, Jamajku a Curaçao.

Futbaloví fanúšikovia, ktorí chcú vidieť hru USA v porovnaní s Panamou, môžu tak urobiť prostredníctvom oficiálneho pokrytia Fox Sports (po vstupe do príslušných prihlasovacích informácií). KLIKNUTÍM TU ZOBRAZIŤ USA VS. ŽIVÝ STREAM PANAMA GOLD CUP