Virginia Cavaliers Vs. Syracuse Orange - Sledujte marcové šialenstvo online

Obsah:

Hrá sa za to, že Virginia Cavaliers a Syracuse Orange idú tvárou v tvár na turnaji NCAA 27. marca v United Center v Chicagu, Illinois o 18:19 EST. Kto sa dostane do Final Four? Kliknite, ak chcete zistiť živý prenos!

Je čas na prestávku vo Virginii Cavaliers a Syracuse Orange, pretože tieto dva veľké kolégiové tímy idú 27. marca priamo na turnaji NCAA, keďže marec Madness pokračuje v elite osem. Sľubuje sa, že to bude zábavné stretnutie, a vy ho nechcete nechať ujsť, takže každú minútu sledujte živé vysielanie kliknutím dole.

Obidva tímy napodobňovali presne to, o čom je doteraz univerzitný basketbal v turnaji. Vo svojom kole Sweet Sixteen zničila Virgínia silný tím štátu Iowa 84-71, v hre, ktorá by sa mala najlepšie zapamätať, keď bol chudák roztlieskavačky počas hry zasiahnutý túlavým basketbalom!

KLIKNUTÍM SEM ZA ŽIVÉ STREAM

Syrakúzy sú trochu prekvapením vzhľadom na ich očkovanie # 10, ale ich prechod do Elite Eight bol pomerne ľahký. Jediný čas, keď vyzerali trochu znepokojene, bol posledný raz proti Gonzagovi, ktorému sa v tesnej súťaži podarilo vytlačiť 63 - 60 rokov.

V pravidelnej vysokoškolskej sezóne sa Virginia môže pochváliť oveľa silnejším rekordom v tomto roku. Vyhrali 29 zo svojich 36 hier, pričom vyhodili iba 7. Syracuse však boli trocha zasiahnuté a chýbajú, vyhrávajú 22, ale prehrá 13. Sú však považované za spoľahlivé na tento skvelý beh na turnaji NCAA, čo dokazuje, že ktokoľvek môže vyhrať túto súťaž, ak si vyberie formulár v správny čas.

[hl_tribune_embed id = d35e127e-cdce-43b4-b66c-785ff8410b89]

Sľubuje to, že to bude fascinujúce stretnutie, ktoré by mohlo viesť až k drôtu. Možno budeme mať v posledných sekundách nejakú drámu alebo dokonca OT! Pozrime sa, čo to prináša!

Kto si myslíte, že vyhrá tento? Povedzte nám svoje predpovede nižšie!